Multimedia

              Zależy Ci na efektownej promocji nieruchomości?

                Wybierz wirtualny spacer lub dokumentację fotograficzną i video z drona.

Zapewniamy atrakcyjny  sposób promocji każdego ogłoszenia.

W dobie rozwoju techniki nie tylko podążamy za trendami, ale dzięki innowacjom, staramy się korzystać z inspirujących usług i rozwiązań. Połączenie techniki z potrzebami rynku nieruchomości, generuje duże zainteresowanie wśród potencjalnych kupców, a sprzedającym gwarantuje pewność, iż doskonale sfotografowany obiekt, szybko znajdzie nabywcę.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne usługi:

  • Profesjonalna sesja zdjęciowa
  • Panoramy sferyczne 3600
  • Realizacja fotograficzno-filmowa z zastosowaniem drona.

               Panoramy 360° i wirtualne spacery

Multimedialne prezentacje nieruchomości to doskonały sposób na podkreślenie ich walorów. Panorama zapewnia oglądającemu maksimum realności. Wirtualna wędrówka po pomieszczeniach, nie różni się niczym od oglądania ich na żywo. W ten sposób, kupiec może zapoznać się z ich rozmieszczeniem, detalami czy stanem technicznym. Dodatkowo, osoba zainteresowana kupnem nieruchomości, nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. To również ogromna ułatwienie dla sprzedającego, gdyż przygotowanie nieruchomości dla odwiedzających i samo oczekiwanie na potencjalnego kupca, zajmuje sporo cennego czasu.

Wybierając tę opcję, masz gwarancję zupełnej unikalności oferty. Wykorzystanie wirtualnego spaceru w promocji ogłoszenia, umieści go w absolutnej czołówce interesujących obiektów i przyspieszy sprzedaż.

               Dron – nowoczesna technologia fotografowania i filmowania nieruchomości

Dlaczego warto wykorzystać drona do promocji nieruchomości ?

Nic tak nie przemawia do wyobraźni potencjalnego kupca, jak zdjęcie interesującej go nieruchomości. Dokumentacja fotograficzna i filmowa z lotu ptaka, to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w branży.

Fotografie zarejestrowane z powietrza, znacznie podniosą atrakcyjność Twojej oferty. Nieszablonowa sesja dołączona do ogłoszenia, w istotny sposób wyróżni  jego przekaz.

               HOMEBEST – Wykorzystujemy przewagę techniki !